OBOR VÝTVARNÝ HUDEBNÍ TANEČNÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ HLAVNÍ STRÁNKA / NÁSTĚNKA

ŠKOLNÍ ROK 2010/2011

ZÁŘÍ

Z archívu - výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Uničov - Nová galerie ZUŠ Uničov
11. - 12. 9. Účast DO na Festivalu v Jistebníku a ve Studénce
25. - 26. 9. Workshop Improliga Olomouc improvizace pro žáky dramatického oboru

ŘÍJEN
Jana Podzemná - Kresba/Malba
výstava brněnské pedagožky a výtvarnice - Nová galerie
1. - 3. 10. Krajinářský kurz v Bozeňově pro žáky výtvarného oboru
14. 10. Účast na soutěži komorních souborů
na soutěži K. Ditters z Dittersdorfu a klasicismus, Vidnava
17. 10. Koncert KPH - Guarnieri Trio Prague Koncertní síň
21. 10. Hudební program k 90. výročí Léčebny Paseka Léčebna Paseka

LISTOPAD
MY 2010 - výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Uničov při příležitosti
65. výročí založení školy - Nová galerie ZUŠ Uničov
7. 11. Koncert Smyčcového orchestru ZUŠ Uničov na 10. ročníku festivalu
neprofesionálních komorních orchestrů SETKÁNÍ 2010
v Klášterním Hradisku Olomouc
9. 11. Návštěva představení Louskáček v Moravském divadle Olomouc pro žáky
tanečního oboru
13. 11. Setkání generací - koncert k 65. výročí v Koncertní síni - 14.00 hod
Výstava prací současných a bývalých pedagogů výtvarného oboru
v galerii U Minoritů
Slavnostní koncert školy k 65. výročí školy v Koncertní síni - 18.00 hod
24. 11. Plenární schůze SRPŠ - sálek ZUŠ v 16.30 hod
28. 11. Vystoupení Smyčcového orchestru ZUŠ na Benefici pro Charitu
- Koncertní síň v 17.00 hod.

PROSINEC
Třídní besídky pro rodiče
2. 12. Vernisáž výstavy "V Krajině" - žáci VO vystavují práce z krajinářského kurzu. Nová galerie ZUŠ Uničov, 16.00 hod.
12. 12. Adventní koncert Kostel Sv. Vavřince Nová Hradečná v 15.00 hod. Spoluúčinkuje Smyčcový orchestr ZUŠ Uničov
17. 12. Koledový dáreček pro mateřské školy 9.15 a 10.15 v sálku ZUŠ
18. 12. Vánoční koncert: G. Zrunek Vánoční pastýřská mše a další skladby - Záložna Litovel v 18.00 hod.
19. 12. Vánoční koncert Smyčcového orchestru a jeho hostů: G. Zrunek Vánoční pastýřská mše a další skladby - Koncertní síň Uničov v 17.00 hod.
21. 12. Vánoční besídka - Obřadní síň Libina v 16.00 hod.
21. 12. Vánoční koncertík pro děti MŠ v Libině v 9.30 hod.

LEDEN
Třídní besídky pro rodiče
Ohlédnutí - výstava výtvarných prací žáků ZŠ Pionýrů
15. 1. Vystoupení Tanečního oboru na Plese v Troubelicích
22. 1. Podmořský svět - repríza úspěšného tanečního představení - 15.00 hod., sál Kina Uničov
27. 1. Podmořský svět - taneční představení pro školy v Lipníku n. Bečvou
29. 1. Vystoupení tanečního oboru na Plese Charity v Uničově

ÚNOR
Výstava - výstava prací žáků VO ZUŠ Rýmařov
2. 2. Školní školo soutěže ve hře na klavír - sálek ZUŠ
8. 2. Pololetní koncert žáků a souborů školy - sálek ZUŠ
15. 2. Klavírní podvečer - sálek ZUŠ
16. 2. Školní přehlídka hry zobcových fléten - sálek ZUŠ
18. a 19. 2. Mezi - worskhop fotografie
19. 2. Školní kolo soutěže ve hře smyčcových nástrojů – sálek ZUŠ
23. a 24. 2. Účast v okresním kole klavírní soutěže v ZUŠ Žerotín Olomouc

BŘEZEN

Výstava
-Výstava fotografií žáků a přátel výtvarného oboru ZUŠ Uničov z fotografického workshopu "Mezi"
-Kateřina Držková: Nedělní odpoledne

Okresní kolo Národní přehlídky VO ZUŠ - účast žáků VO, ZUŠ M. Stibora Olomouc
9. 3. Hudební podvečer smyčcového oddělení - sálek ZUŠ
10. 3. Společný komorní koncert v ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku
14. 3. Smyčcový podvečer - sálek ZUŠ
16. 3. Okresní kolo soutěže smyčcových nástrojů - sálek ZUŠ
22. a 23. 3. Krajské kolo soutěže ve hře na klavír - sálek ZUŠ
23. 3. Máme rádi baroko – účast na přehlídce v Opavě
28. a 29. 3. Jarní koncerty nejmladších žáků - sálek ZUŠ
30. 3. Účast v okresním kole kytarové soutěže v ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
30. 3. Komorní podvečer - sálek ZUŠ
31. 3. Večer populárních melodií - Koncerní síň Uničov

DUBEN
Výstava prací žáků VO ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku
2. 4. Jarní koncert Dechového orchestru ZUŠ Uničov - sál Kina Uničov
5. 4. Setkání - komorní koncert žáků ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku a ZUŠ Uničov
7. 4. Účast v krajském kole smyčcové soutěže v ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
10. 4. Kdo si zpívá, má do ráje blíž - koncert skupiny Nezmaři a Symfonického orchestru ZUŠ Uničov, sál Kina Uničov
11. 4. Kdo si zpívá, má do ráje blíž - koncert skupiny Nezmaři a Symfonického orchestru ZUŠ Uničov, sál Reduta Olomouc
12. 4. Školní soutěžní přehlídka keyboardové hry
14.-16. 4. Účast v ústředním kole klavírní soutěže ZUŠ v Praze
19. 4. Účast v mezinárodní soutěži keyboardové hry v Povážské Bysrici
19. 4. Účast v krajském kole kytarové soutěže v ZUŠ Žerotín Olomouc
27. 4. Koncert absolventů 1. stupně - sálek ZUŠ
28. 4. Školní přehlídka komorní hry klavíristů - sálek ZUŠ
28. 4.-2. 5. Účast Dechového orchestru ZUŠ Uničov na Evropském hudebním festivalu mládeže v belgickém Neerpeltu
29. 4. Školní přehlídka komorní hry klávesových nástrojů
30. 4. SLOVO/OBRAZ - worskhop grafického designu s arch. M. Hrdinou
30. 4. Práce s předmětem - worskhop pro žáky LDO pod vedením lektorky Jany Turčanové
KVĚTEN
Třídní besídky pro rodiče
Absolventi vystavují - výstava absolventů I. a II. stupně VO ZUŠ Uničov

Účast v krajském kole Národní přehlídky VO ZUŠ, Šternberk

Exkurze - galerie, MU Olomouc
7. 5. Mauglí – představení v nastudování žáků tanečního oboru ZUŠ Uničov v sále Kina Uničov
10. 5. Koncert – přehlídka čtyřruční hry a hry na dva klavíry v Olomouci
12. 5. Rodinné muzicírování - sálek ZUŠ
21. 5. Komorní matiné pro účastníky Celostátního setkání KPH - sálek ZUŠ
27. 5. Regionální přehlídka ve hře smyčcových duet - sálek ZUŠ
28. 5. Uničovské hudební jaro - přehlídka dechových orchestrů
31. 5. Učitelé dětem - sálek ZUŠ

ČERVEN
Třídní besídky pro rodiče
Výstava prací žáků VO Uničov
4.a 5. 6. ORIGAMI - worskhop pro žáky VO
1.-3. 6. Zápis nových žáků
2. 6. Koncert absolventů II. stupně - sálek ZUŠ
7. 6. Koncert absolventů II. stupně - Koncertní síň Uničov
9. 6. Koncert absolventů II. stupně - Koncertní síň Uničov
23. 6. Závěrečný koncert s vyhlašováním nejúspěšnějších žáků