OBOR VÝTVARNÝ HUDEBNÍ TANEČNÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ HLAVNÍ STRÁNKA / NÁSTĚNKA

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

ZÁŘÍ
13. 9. - 15. 10. Výstava - výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Uničov s názvem Představení- Nová galerie ZUŠ Uničov
15. 9. Pocta uničovskému baroku - komponovaný pořad ve spolupráci
s Muzeem baroka
15. 9. Koncert Dechového orchestru ZUŠ Uničov v Libině - v rámci Dnů evropského kulturního dědictví

ŘÍJEN
17. 10. - 29. 11. Výstava - Detail v krajině - výstava kreseb Mgr. Marie Hřebíčkové - Nová galerie
20. 10. Koncert Dechového orchestru ZUŠ Uničov v Piešťanech
25. - 28. 10. Klavírní kurzy
28. 10. Koncert účastníků klavírních kurzů

LISTOPAD
1. - 2. 11. Účast v soutěži Mozart opět v Olomouci
9. - 10. 11. Účast v Pěvecké soutěži Olomouc 2013
10. 11. Podzimní koncert Dechového orchestru ZUŠ Uničov v Kině
16. 11. Setkání generací - Koncertní síň
22. 11. Účast na Klavírním festivalu v Opavě
22. 11. Pěvecký podvečer populárních písní v sálku ZUŠ
27. 11. Dechový podvečer v sálku ZUŠ

Třídní besídky v sálku ZUŠ

PROSINEC
4. 12. - 7. 1. Vánoční výstava v Nové galerii

Třídní besídky v sálku ZUŠ
16. 12. Vánoční koncert Smyčcového orchestru v koncertní síni
18. 12. Vánoční koncert Smyčcového orchestru v Litovli

LEDEN
8. - 31. 1. Výstava - výstava prací žáků ZUŠ Litovel; Po stopách umění pravěku a starověku - Nová galerie
29. 1.
Školní kolo Národní soutěže ZUŠ - KH dechy, sálek ZUŠ

Třídní besídky v sálku ZUŠ

ÚNOR
5. - 28. 2. Výstava - výstava prací žáků ZUŠ Rýmařov s názvem "Oheň" - Nová galerie
12. 2.
Školní kolo Národní soutěže ZUŠ - KH, smyčce
19. 2.
Okresní kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů -
ZUŠ Žerotín
20. 2.
Školní kolo soutěže elektroakustických klávesových nástrojů - sálek
20. 2.
Hudební podvečer - sálek ZUŠ
26. 2.
Dechový podvečer - sálek ZUŠ
28. 2.
Okresní kolo soutěže v komorní hře smyčcových nástrojů -
ZUŠ Iši Krejčího
28. 2.
Moderní umělecké směry - přednáška Blanky Švédové, učebna VO

BŘEZEN
4. - 28. 3. Výstava - výstava prací žáků ZŠ Pionýrů
2. 3. Workshop - malování na hedvábí
5. 3.
Máme rádi baroko - přehlídka barokních souborů v Opavě
7.-8. 3.
Okresní přehlídka recitace - Olomouc
7. 3.
Okresní kolo soutěže EKN a akordeon - Žerotín
7. 3.
Krajské kolo soutěže KH dechy - Šternberk
20. 3.
Krajské kolo soutěže EKN - Litovel
21. 3.
Okresní přehlídka talentovaných klavíristů - Olomouc
21. 3.
Koncert kytarového orhcestru - Hradisko
21. 3.
Návštěva divadelního představení - MKZ Uničov (pro žáky LDO)
26. 3.
Jarní koncerty - sálek ZUŠ
27. 3.
Koncert populárních melodií - Koncertní síň
27. 3.
Představení pro školy

DUBEN
3. - 30. 4. Výstava žáků ZUŠ Uničov v Galerii na schodech v Rýmařově
4. - 30. 4. Výstava fotografky Pavlíny Rupové, Nová galerie
3. 4. Představení pro školy
3. 4. Hudební podvečer
4. 4. Krajská klavírní přehlídka
10. 4. Kytarový podvečer
10. 4. Krajské kolo soutěže ZUŠ v KH smyčce
11. 4. Koncerty nejmladších žáků
12. - 14. 4. Krajská přehlídka LDO
18. 4. Ústřední kolo KH dechy
19. 4. Krajská přehlídka v přednesu
18. 4. Ústřední kolo KH dechy
20. 4. Dechová sobota
20. 4. Zkouška a koncert B. Martinů: Otvírání studánek
20. 4. Workshop s Lucií Mrtvou
21. 4. Koncert k 800. výročí města- B. Martinů: Otvírání studánek
24. 4. Školní přehlídka o cenu publika v komorní hře klávesových nástrojů
26. - 27. 4. Mezinárodní kytarová soutěž F. Sora
26. - 27. 4. Ústřední kolo soutěže keyboardů v Brně
27. 4. Soustředění TO
29. 4. Hudební podvečer na téma Filmová hudba
30. 4. Koncert absolventů 1. stupně
KVĚTEN
2. - 30. 5. Výstava -  výstava prací Mgr. Miloše Adolfa - Nová galerie
2. - 4. 5. Soutěžní přehlídka v Poličce
3. - 6. 5. Účast Dechového orchestru ZUŠ na festivalu v Belgii (Neerpelt)
9. 5. Koncert absolventů I. stupně, sálek ZUŠ
12. 5. Koncert Smyčcového orchestru na Kopečku
15. 5. Rodinné muzicírování
16. 5. Regionální přehlídka čtyřruční hry v Olomouci
17. - 19. 5. ÚK KH smyčce, Jindřichův Hradec
18. 5. Promenádní koncert DO na Masarykové nám. - 16.00 hod.
21. - 22. 5. Výchovné koncerty pro MŠ (8.30 a 10.15)
24. 5. Dueta
10. - 22. 5. Divadelní Flora Olomouc
27. - 31. 5. Zápis a přijímací zkoušky (14.00 - 17.00)
30. 5. - 2. 6. Národní přehlídka ZUŠ LDO
30. 5. Sněhová královna v sále MKZ
31. 5. Představení tanečního oboru pro Základní školy (8.30 a 10.15)

ČERVEN
3. - 27. 6. Výstava - výstava prací absolventů VO
5. 6. Vystoupení LDO pro školy
7. 6. Koncerty absolventů I. stupně - koncertní síň
15. 6. Koncert orchestrů, Kino
18. 6. Koncert absolventů II. stupně - koncertní síň
6. - 13. 6. Celostátní přehlídka dětských divadel a přednesu
19. 6. Ve spolupráci s MZK - "Literárně improvizační podvečer"
21. - 23. 6. Plenér v Branné - výtvarné soustředění
25. 6. Závěrečný koncert

 

Stránka 1 z 4  > >>

dub 17, 2018

dub 12, 2018

dub 9, 2018

be 23, 2018

be 22, 2018

no 22, 2018

led 31, 2018

pro 22, 2017

lis 24, 2017

lis 1, 2017