OBOR VÝTVARNÝ HUDEBNÍ TANEČNÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ HLAVNÍ STRÁNKA / NÁSTĚNKA

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

ČERVEN
12. 7. Koncert Symfonického orchestru ZUŠ Uničov s Nezmary ve Strážnici
. . .
ZÁŘÍ
2. - 30. 9. Linie a plocha, výstava prací žáků ZUŠ Uničov v Nové galerii
17. 9.

Koncert Symfonického orchestru ZUŠ Uničov s Nezmary - Reduta Olomouc

19.- 21. 9.
Plenér - Oskava, Výtvarný obor
27. 9.Soustředění LDO
. . .
ŘÍJEN
1.10. Vernisáž výstavy Plenér 2014 ZUŠ Uničov v Nové galerii
1.10.

Hudební vystoupení ke dni seniorů v MKZ

3. 10.Zahájení 12. Národní přehlídky vývtarného oboru ZUŠ ČR Oči dokořán - Šternberk
9. 10. Týden knihoven – vystoupení žáků LDO v Knihovně Uničo
16.-17. 10.
Účast komorních souborů na Diettersově soutěži ve Vidnavě
16.-19.
Nahlížení-celostátní divadelní dílna - Bechyně
23. 10. Podvečer populárních melodií -pěvecké oddělení
25. 10. Klavírní seminář prof. Václava Vaita
31.10.Soustředění tanečního oboru
. . .
LISTOPAD
1. 11.
Soustředění Tanečního oboru
7.-9. 11Přehlídka amatérských divadel, MKZ
14. 11. Setkání generací - Rok české hudby -Koncertní síň
17. 11.Státní svátek
18. 11.Plenární schůze SRPŠ
19. 11.
Vernisáž výstavy k Roku české hudby, Nová galerie ZUŠ
21.-22. 11.
Čtyři ruce na klávesách, Karlovy Vary
22.-23. 11
Krušnokorské dradidlo, Koho vypijou lišky
23. 11.Společný koncert DO ZUŠ s DO Haná, Kino Uničov
27. 11.Magický klavír v proměnách času, Opava
29. 11.Benefice pro Charitu, Koncertní síň
. . .
PROSINEC
Třídní besídky
2. 12.
Vystoupení pro seniory, Libina
5. 12.
Vystoupení u stromečku, Masarykovo náměstí
7. 12.
Vánoční koncert DO ZUŠ v Medlově

8. 12.Koledový dáreček pro MŠ
9. 12.Koledový dáreček pro MŠ
13. 12.Vánoční koncert SO s Nezmary v Nové Hradečné
16. 12.Koncert Kytarového orchestru v Arcibiskupském paláci, Olomouc
17. 12.Podvečer Hudební dílny
18. 12.Vernisáž výstavy ...andělská
20. 12.Vánoční koncert Smyčcového orchestru, Vánoční mše se sborem Carmen, Koncertní síň
21. 12.Vánoční koncert Smyčcového orchestru, Vánoční mše se sborem Carmen, Rájec u Zábřeha

. . .
LEDEN
Třídní besídky
9. 1.
Školní kolo soutěže - zpěv
26.-29. 1.Otevřené hodiny pro rodiče - Taneční obor
29. 1.
Školní kolo soutěže - dechy, bicí
30. 1.Pololetní prázdniny
30. 1.Soutěž ve hře etud - oddělení klávesových nástrojů

ÚNOR
2. 2 .- 6. 3.Výstava KRESBA - Nová galerie ZUŠ
4. 2.Klávesový podvečer
5. 2.Pěvecký večírek
9. - 13. 2.Jarní prázdniny
17. 2.Pololetní koncert, taneční vystoupení, výstava Světlo
19. 2.Okresní kolo soutěže - zpěv
23. 2.Dechový podvečer 1
24. 2.Dechový podvečer 2
25.- 26. 2.Okresní kolo soutěže - dechy, Šternberk
BŘEZEN
2. 3.Koncert sólistů a souborů školy
6. 3.Výstava ZUŠ Miloslava Stibora Olomouc, Nová galerie ZUŠ Uničov
8. 3.Okresní soutěž tanečního oboru, Divadlo Olomouc
10. 3.Koncert kytarového orchestru- Litovel
18. 3.Žáci rodičům, dechové oddělení
19. 3.Jarní koncerty nejmladších žáků školy
19. 3.Týden knihoven, LDO
28. 3.Jarní koncert Dechového orchestru, Kinosál Uničov
31. 3.Večer populárních melodií, Koncertní síň
DUBEN
1. 4.Krajská přehlídka talentovaných klavíristů, Prostějov
2.-6. 4.Velikonoční prázdniny
9. 4.My jsme malímuzikanti
9. 4.Můj první koncert
13. 4.Vernisáž výstavy VEJCE, Nová galerie ZUŠ Uničov
14. 4.Koncert dechového tria APERTO
15. 4.Koncert Laureátů
16. 4.Školní soutěžní přehlídka ve hře na keyboard
21. 4.Kytarový podvečer
24. 4.Klavírní večer "Na černých a bílých..."
24.- 26. 4.FESTIVAL ZUŠ, Flora Olomouc
24.- 26. 4.Ústřední kolo soutěže smyčcových orchestrů, Reduta Olomouc
25. 4.Krajské kolo taneční soutěže, Zábřeh
28. 4.1. absolventský koncert
29. 4.Školní přehlídka KH klávesových nástrojů
30. 4.2. absolventský koncert
KVĚTEN
5.-7.Mládí a B. Martinů, Polička- soutěžní přehlídka
12. 5.Rodinné muzicírování
13. 5.Třídní besídka
13. 5.Vernisáž výstav -Výstava absolventských prací a KVĚTY 2015
14. 5.LIPO, Šatlava
15. 5.Dvořákův Lipník, přehlídka pro klavírní dua
18. 5.Výchovné koncerty MŠ a 1. třídy
18. 5.Třídní besídka
19. 5.Koncert klasických a oblíbených melodií, Libina
19. 5.Regionální přehlídka ve čtyřruční hře
20. 5.Výchovné koncerty MŠ a 1. třídy
20. 5.Třídní besídka
21.-24. 5.Ústřední kolo soutěže dechových nástrojů, Liberec
21. 5.Výukový program výtvarného oboru a výstavy v Olomouci
21. 5.Hudební pohádka O BUDULÍNKOVI- MŠ Libina
22. 5.30. ročník Regionální přehlídky duet - smyčce
23. 5.ZUŠparáda- KEA Olomouc
23. 5.Uničovské hudební jaro
26. 5.Hudební pohádka O BUDULÍNKOVI - ZŠ Libina
26. 5.Třídní besídka
26. 5.Třídní besídka
27. 5.Třídní besídka
28. 5.Třídní besídka
27.-29. 5.Zápis a talentové zkoušky
30. 5.Hudební pohádka O BUDULÍNKOVI- Kácení máje, Libina
30. 5.Vystoupení dechového orchestru, Masarykovo náměstí Uničov
ČERVEN
1. 6.Třídní besídka
2. 6.Třídní besídka
3. 6.Třídní besídka
4. 6.Třídní besídka
6. 6.Koncert SO s nezmary - Letohrad
11. 6.3. absolventský koncert, Koncertní síň
15. 6.Zápis- Linbina
15. 6.Třídní besídka
15. 6.Nová galerie - Výstava ZŠ pionýrů - Výtvarné ohlédnutí IX
16. 6.Třídní besídka
16. 6.Třídní besídka
17. 6.Wolkrův Prostějov - divadelní představení
17. 6.Večer Hudební dílny
18. 6.Klavírní pódium- koncert se ZUŠ Karviná
19. 6.Třídní besídka
19. 6.Třídní besídka
19. 6.Wolkrův Prostějov - recitace
20. 6.Koncert Dechového orchestru - festival v Polsku
22. 6.Závěrečný koncert, Koncertní síň
23. 6.Třídní besídka
24. 6.Třídní besídka
24. 6.Večer tance, Koncertní síň
25. 6.Třídní besídka
25. 6.Třídní besídka
26. 6.Třídní besídka
29. 6.Třídní besídka
30. 6.Vysvědčení

 

Stránka 1 z 4  > >>

no 20, 2018

led 31, 2018

pro 22, 2017

lis 24, 2017

lis 1, 2017

lis 1, 2017

j 10, 2017

srp 30, 2017

dub 27, 2017

en 16, 2016