OBOR VÝTVARNÝ HUDEBNÍ TANEČNÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ HLAVNÍ STRÁNKA / NÁSTĚNKA

SOUTĚŽE A PŘEHLÍDKY

17. ročník interpretační soutěže - Vidnava, 14. 10. 2010
Komorní trio: Rostislav Drábek, Zuzana Niklová, Lucie Suchá – 1. místo, Laureát soutěže
uč. Alena Zouharová
Smyčcové trio: Zuzana Krejčí, Miloslava Mazáková, Anna Sedláčková – 2. místo
uč. P. Machková Čadová
Klavírní duo: Barbora Kallerová, Eliška Záhorová – 2. místo
uč. Ludmila Smetanová
Smyčcové duo: Klára Hájková, Anežka Semeňáková – 2. místo uč. P. Machková Čadová

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA KLAVÍR
23.–24. 2. 2011, ZUŠ „ŽEROTÍN“ OLOMOUC
0. kategorie Tereza Steidlová – 1. místo s postupem do krajského kola uč. Ludmila Smetanová
III. kategorie Anna Trávníčková – 2. místo uč. Tamara Frömlová
IV. kategorie Kateřina Steidlová 1. místo uč. Ludmila Smetanová
V. kategorie Lucie Suchá – 1. místo s postupem do krajského kola uč. Tamara Frömlová
Eliška Záhorová – 2. místo uč. Ludmila Smetanová
Barbora Kallerová – 2. místo uč. Ludmila Smetanová
VII. kategorie Jana Bahúlová – 1. místo s postupem do krajského kola uč. Ludmila Smetanová
Petra Šafářová – 1. místo s postupem do krajského kola uč. Ludmila Smetanová
IX. kategorie Vendula Nováková – 1. místo s postupem do krajského kola uč. Tamara Frömlová
Nikola Šimková – 3. místo uč. Svatava Střelcová

Wolkrův Prostějov, Olomouc - oblastní kolo, 24. 2. 2011
Jana Sedláčková - postup do krajského kola uč. Jana Jurkasová

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
Uničov 16. - 17. 3. 2011 --
Umístění žáků ZUŠ Uničov
Hra na housle
I. kategorie

Vojtěch Bolard - 1. místo
Vendula Můčková - 3. místo
Anežka Petrová - 3. místo

uč. Alena Zouharová
uč. Jiří Beneš
uč. Jana Zámečníková
II. kategorie Eva Zouharová - 1. místo s postupem
Žofie Vitešníková - 1. místo s postupem
Klára Vomáčková - 1. místo s postupem
Ivana Mazáková - 2. místo
Karolína Melovská - 2. místo
uč. Alena Zouharová
uč. Alena Zouharová
uč. Alena Zouharová
uč. Jitka Hejná
uč. Alena Zouharová
IV. kategorie Rostislav Drábek - 1. místo s postupem
Vendula Osičková - 1. místo
uč. Alena Zouharová
uč. Jana Zámečníková
V. kategorie Zuzana Niklová - 1. místo s postupem
Hana Tylšarová - 2. místo
uč. Alena Zouharová
uč. Jana Zámečníková
VI. kategorie Markéta Zouharová - 1. místo s postupem uč. Alena Zouharová
VII. kategorie Monika Schönová - 1. místo s postupem uč. Jana Zámečníková
VIII. kategorie Zuzana Krejčí - 2. místo uč. Jana Zámečníková
IX. kategorie Veronika Schönová - 1. místo s postupem
Markéta Šinglovičová - 2. místo
Miloslava Mazáková - 3. místo

uč. Jana Zámečníková
uč. Jana Zámečníková
uč. Jitka Hejná
Hra na viloncello
I. kategorie Ondřej Vomáčka - 1. místo s postupem uč. P. Machková Čadová
VI. kategorie Kamila Semňáková - 1. místo uč. P. Machková Čadová
VIII. kategorie Anna Sedláčková - 1. místo s postupem uč. P. Machková Čadová



Hra na kontrabas
III. kategorie Hana Wrnatová - 1. místo uč. Kateřina Truksová
ZVLÁŠTNÍ CENY:
Zvláštní ocenění za mimořádný výkon: Eva Zouharová
Anna Sedláčková
Mimořádné ocenění za muzikální projev: Rostislav Drábek
Mimořádné ocenění za klavírní doprovody: uč. Ludmila Smetanová

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
Olomouc 30. 3. 2011 --
Umístění žáků ZUŠ Uničov

0.b kategorie Libor Cinegr - 1. místo s postupem
Adam Osička - 1. místo s postupem
Nikola Kobzová - 2. místo

uč. Jiří Němec
uč. Petra Galasová
uč. Petra Galasová
0.c kategorie Bajaníková - 2. místo
Lubomír Smrček - 2. místo
Jan Chytil - 3. místo

uč. Kateřina Truksová
uč. Petra Galasová
uč. Jiří Němec

I. kategorie Markéta Bednářová - 2. místo
Kryštof Jarolím - 2. místo
Vendula Navrátilová - 2. místo
uč. Petra Galasová
uč. Petra Galasová
uč. Kateřina Truksová
II. kategorie Klára Čechová - 2. místo
Anežka Hájková - 2. místo
uč. Petra Galasová
uč. Petra Galasová

IV. kategorie David Jaroš - 2. místo uč. Kateřina Truksová
V. kategorie Kateřina Smékalová - 2. místo uč. Petra Galasová
VII. kategorie Zuzana Kropáčová - 1. místo s postupem uč. Jiří Němec
VIII. kategorie Daniel Pecher - 1. místo s postupem
Pavel Klimeš - 1. místo
uč. Jiří Němec
uč. Jiří Němec

KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA KLAVÍR
22.–23. 3. 2011, UNIČOV
0. kategorie Tereza Steidlová – 1. místo uč. Ludmila Smetanová
V. kategorie Lucie Suchá – 1. místo s postupem do ústředního kola uč. Tamara Frömlová
VII. kategorie Jana Bahúlová – 1. místo s postupem do ústředního kola uč. Ludmila Smetanová
Petra Šafářová – 2. místo uč. Ludmila Smetanová
IX. kategorie Vendula Nováková – 1. místo s postupem do ústředního kola uč. Tamara Frömlová
Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 7.-8. 4. 2011 --
Umístění žáků ZUŠ Uničov
Hra na housle
II. kategorie Eva Zouharová - 1. místo s postupem
Žofie Vitešníková - 1. místo
Klára Vomáčková - 2. místo
uč. Alena Zouharová
IV. kategorie Rostislav Drábek - 1. místo uč. Alena Zouharová
V. kategorie Zuzana Niklová - 2. místo

uč. Alena Zouharová
VI. kategorie Markéta Zouharová - 1. místo
uč. Alena Zouharová

VII. kategorie Monika Schönová - 1. místo uč. Jana Zámečníková
IX. kategorie Veronika Schönová - 1. místo uč. Jana Zámečníková

Hra na violoncello
I. kategorie Ondřej Vomáčka - 1. místo uč. P. Machková Čadová
VIII. kategorie Anna Sedláčková - 1. místo s postupem

uč. P. Machková Čadová
Hra na kontrabas
I. kategorie Hana Wrnatová - 2. místo

uč. Kateřina Truksová

ZVLÁŠTNÍ CENY:

Diplom za vynikající klavírní doprovod
Diplom za pedagogické vedení
uč. Ludmila Smetanová
uč. Alena Zouharová

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
ZUŠ "Žerotín" Olomouc, 19.-20. 4. 2011
kategorie 0.b Adam Osička - 1. místo
Libor Cinegr - 1. místo
uč. Petra Galasová
uč. Jiří Němec
kategorie VII. Zuzana Kropáčová - 1. místo uč. Jiří Němec
kategorie VIII. Daniel Pecher - 1. místo s postupem
do ústředního kola
uč. Jiří Němec
Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír
15. 4. - 17. 4. 2011, Praha
V. kategorie Lucie Suchá - Čestné uznání II. stupně

uč. Tamara Frömlová
VII. kategorie Jana Bahúlová - 3. cena

uč. Ludmila Smetanová
IX. kategorie Vendula Nováková - 3. cena uč. Tamara Frömlová
Vendula Nováková - Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby Leoše Janáčka

4. celostátní soutěžní přehlídka ZUŠ ve hře na keyboard s mezinárodní účastí
Povážská Bystrica, 19. 4. 2011
II. kategorie Tereza Vorlová - Zlaté pásmo uč. Hana Kaštanová
III.kategorie Vojtěch Juráš - Stříbrné pásmo uč. Hana Kaštanová
Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠve hře na smyčcové nástroje
Liberec, 20. – 22. 5. 2011
II. kategorie, housle Eva Zouharová - Čestné uznání 1.st. uč. Alena Zouharová
VIII.kategorie, violoncello Anna Sedláčková - Čestné uznání 1.st uč. P.Machková Čadová
Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
Nové Strašecí, 27.- 28.5. 2011
VIII. kategorie Daniel Pecher - 2. místo uč. Jiří Němec
Mládí a Bohuslav Martinů
Polička, 18. - 20. 4. 2011
Vokální kategorie Anna Vepřeková - Zlaté pásmo uč. Halina Holínková
Instrumentální kategorie
- klavír
Jana Bahúlová - Zlaté pásmo
Zvláštní ocenění za interpretaci
skladeb Alexandra Skrjabina
uč. L. Smetanová
59. ročník Evropského hudebního festivalu mládeže
v Neerpeltu /Belgie/, 29. 4. - 2. 5. 2011
Dechový orchestr ZUŠ Uničov
2. místo uč. Jaroslav Voloch
20. ročník celostátní soutěže mladých klavíristů do 15 let Prague Junior Note 2011
9. - 12. 6. 2011, Praha
III. kategorie Lucie Suchá - 2. cena uč. Tamara Frömlová
IV.kategorie Jana Bahúlová - Čestné uznání 1. stupně uč. Ludmila Smetanová

Svět na zámku - soutěž VO ZUŠ, ZUŠ Moravská Třebová
Monika Siráková 1. místo uč. Miloš Adolf
Krajské kolo Národní soutěže VO ZUŠ, Šternberk, 20. 5. 2011
projekt MEZI Cena poroty s postupem uč. Miloš Adolf
projekt SLOVO/OBRAZ Cena poroty s postupem uč. Miloš Adolf
řada Krabička - M. Bahounek Cena poroty s postupem uč. Miloš Adolf
instalace Krabička - M. Vařeková Cena poroty uč. Miloš Adolf

 

Stránka 1 z 4  > >>

dub 17, 2018

dub 12, 2018

dub 9, 2018

be 23, 2018

be 22, 2018

no 22, 2018

led 31, 2018

pro 22, 2017

lis 24, 2017

lis 1, 2017