Výstava prací žáků výtvarného oboru

Úvod > O škole > Školní rok > Aktuality > Aktuální informace - dálkový způsob výuky v ZUŠ Uničov

Aktuální informace - dálkový způsob výuky v ZUŠ Uničov

Vážení rodiče

vzhledem k aktuální situaci a Mimořádnému opatření vlády ČR je ZUŠ Uničov do odvolání uzavřena. Po dobu kdy se s žáky nemůžeme setkávat a věnovat se jim ve škole, organizujeme výuku dálkovým způsobem. Učitelé Vás v těchto dnech kontaktovali, aby si s Vámi individuálně dohodli způsob dálkové komunikace a zajistili výuku vzdáleným přístupem. Výuka v ZUŠ Uničov nadále pokračuje, prosím, pomozte učitelům zajistit s žáky pravidelný kontakt distančním způsobem. Naší snahou je  vytvořit žákům studium zábavné, inspirující a motivující, které je v současné složité situaci může také povzbudit a rozptýlit.

Nadále zůstávají funkční elektronické žákovské knížky v iZUŠ, ve kterých učitelé popisují zadání i zpětnou vazbu. V případě, že potřebujete zaslat přihlašovací údaje do iZUŠ, napište, prosím, na mail  info@zusunicov.cz, Váš požadavek vyřídíme.

Vážení rodiče, jsme si vědomi Vašeho značného vytížení v tomto období a nechceme na Vás přenášet další zodpovědnost. Pokud nám pomůžete vytvořit funkční systém dálkové výuky žáků a vytvoříte dětem denní harmonogram, ve kterém bude mít procvičování dovedností své pravidelné místo, umožníte také svým dětem udržet si a posunout dovednosti, jejichž dosažení je stálo v uplynulých měsících mnoho úsilí. Věřím, že se zase brzy budeme společně těšit z jejich krásných výsledků.

Za tým pracovníků ZUŠ Uničov Vám všem ze srdce přeji pevné zdraví a hodně sil. Za vstřícnost a spolupráci Vám předem velmi děkuji a těším se s Vámi opět na viděnou až nám to situace umožní.

Mgr. Ludmila smetanová