PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO NOVÉ ŽÁKY 2022
Závěrečný koncert tanečního oboru
Závěrečný koncert
Klavírní pódium

Úvod > O škole > Školní rok > Aktuality > Informace k organizaci výuky v ZUŠ Uničov od 25. ledna 2021

Informace k organizaci výuky v ZUŠ Uničov od 25. ledna 2021

Vážení rodiče, milí žáci, výuka v ZUŠ Uničov pokračuje v souladu s informacemi vlády ve všech předmětech a oborech distančním způsobem. Hodnocení žáků za 1. pololetí bude zveřejněno 28. ledna 2021 v elektronickém žákovském sešitě, výpis z vysvědčení v listinné podobě dostanou žáci v první hodině po zahájení prezenční výuky daného oboru.

V souvislosti s končícím pololetím bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši podporu a spolupráci v uplynulém období. Distanční výuka je pro všechny účastníky vzdělávání mimořádně náročná. I v následujícím období se můžete spolehnout na profesionální pedagogické vedení a oporu učitelů. Velmi se těšíme, že se už brzy budeme moci opět setkávat v hodinách ve škole i na našich akcích, koncertech, představeních nebo vernisážích. Do 2. pololetí školního roku Vám přejeme hodně úspěchů, inspirace a radostí z dosažených pokroků ve studovaných uměleckých disciplínách.