Plán aktivit

P Ú S Č P S N
27
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO NOVÉ ŽÁKY OD ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
28
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO NOVÉ ŽÁKY OD ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
29
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO NOVÉ ŽÁKY OD ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
30
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO NOVÉ ŽÁKY OD ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
31
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO NOVÉ ŽÁKY OD ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
1
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
2
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
3
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
4
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
4. KONCERT ABSOLVENTŮ
5
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
6
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
TO NEJKRÁSNĚJŠÍ Z BÍDNÍKŮ
7
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
8
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
9
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
10
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
11
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
12
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
13
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
KEYBOARDOVÝ PODVEČER - 13. 6. 2024
14
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
15
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
16
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
17
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
18
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
19
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
20
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
21
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
22
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
23
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
24
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
25
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
26
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ VÝTVARNÉHO OBORU BARVY TÓNŮ
27
VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU
28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Školní rok > Aktuality > Soutěžní ocenění žáků školy

Soutěžní ocenění žáků školy



ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ

 

Hra na smyčcové nástroje: 16. – 19. května 2024, ZUŠ Liberec

            Jaroslav Koutný, hra na housle (vyučující Alena Zouharová) - 1. cena

 

Hra na kytaru: 24. -  25. května 2024, Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most        

           Sofie Langerová, hra na kytaru sólo (vyučující Petra Schwarz) - 3. cena

           Anna Mary Sívková, hra na kytaru sólo (vyučující Petra Schwarz) - 2. cena

          Linda Kateřina Heřmanovská, hra na kytaru sólo (vyučující Petra Schwarz) - 2. cena

          Kytarové duo ZUŠ Uničov - Anna Mary Sívková a Linda Kateřina Heřmanovská, komorní hra (vyučující Petra Schwarz) - 2. cena

 

Soutěžní přehlídka FLAUTOVÁNÍ 202424. – 26. 5. 2024, ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec

          Sabina Menšíková, hra na zobcovou flétnu (vyučující Věra Turková) – Stříbrné pásmo

 

Hradecké Giutarreando, 31. 5. 2024, ZUŠ Střezina, Hradec Králové

         Ladislav Polách, hra na elektrickou kytaru (vyučující Jiří Němec) 1. místo

 

Krajské kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru žáků ZUŠ

Žáci ZUŠ Uničov pod vedením vyučujících Bronislavy Šnajdrové a Hany Čermákové získali 2 x umístění ve Zlatém pásmu s postupem do ústředního kola, 3 x Stříbrné pásmo a 5 x Bronzové pásmo.

Výsledky žáků ZUŠ Uničov

 

Všem žákům a jejich pedagogům gratulujeme! Postupujícím žákům přejeme mnoho úspěchů v ústředním kole!