Klavírní podvečer - 23. března 2023

Datum ukončení:
18.12.2022

Vánoční koncert ZUŠ Uničov.jpg

Po dvouleté přestávce zveme širokou veřejnost na Vánoční koncert ZUŠ Uničov, na kterém opět zazní Česká mše vánoční „Hej mistře!“ Jakuba Jana Ryby. Na provedení se budou podílet Komorní orchestr ZUŠ Uničov a spojené pěvecké sbory - Vokální soubory ZUŠ Uničov, které připravují uč. Halina Holínková a Vendula Nasswettrová, Smíšený pěvecký sbor Uničov pod vedením sbormistryně Květoslavy Folprechtové a litovelské pěvecké sbory PALORA a KANTIKA se sbormistryněmi Marcelou Barvířovou a Irenou Blektovou. Sóla přednesou Halina Holínková, Vendula Nasswettrová, Michael Robotka / Jiří Zouhar a Pavel Maška.

K vytvoření předvánoční atmosféry  přispěje i další program v podání školního smyčcového orchestru pod taktovkou Jany Zámečníkové, který přednese skladby Georga Friedricha Händela, Pietra Mascagniho, Wojciecha Kilara, chybět nebudou ani vánoční koledy v úpravě bývalého učitele a dirigenta smyčcového orchestru školy Františka Kobzy.

Součástí koncertu bude výstava prací žáků výtvarného oboru školy "RYTMUS SVĚTLO" v Galerii u Minoritů.

Vážení posluchači, přijďte s námi opět načerpat krásnou předvánoční atmosféru. Koncerty se uskuteční v sobotu 17. prosince od 17 hodin a v neděli 18. prosince od 16 hodin v uničovské koncertní síni.

Předprodej číslovaných vstupenek v ceně 200 Kč bude zahájen v Městském informačním centru Uničov ve čtvrtek 1. prosince 2022. Vstupenka v doprodeji před koncertem bude stát 250 Kč.

Těšíme se na Vás!