Představení žáků LDO a TO NEVĚSTA VĚČNOSTI
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 18. 5. 2024
KONCERT ŽÁKŮ TANEČNÍHO OBORU
ZUŠ OPEN 2024 - VEČER POPULÁRNÍCH MELODIÍ

Úvod > O škole > Školní rok > Aktuality > PRAVIDLA ÚČASTI NA VEŘEJNÝCH AKCÍCH ŠKOLY

PRAVIDLA ÚČASTI NA VEŘEJNÝCH AKCÍCH ŠKOLY

Vážení rodiče, milí žáci, v souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR pro pořádání veřejných akcí Vás prosíme o spolupráci na koncertech, výstavách a jiných veřejných akcích školy. Příležitost veřejné prezentace a rozvoj kulturního povědomí žáků jsou velmi důležitou součástí uměleckého vzdělávání, žáky formují, inspirují a motivují k uvědomělému zlepšování vlastních dovedností. Věříme, že naše žáky budete při jejich vystoupeních nadále podporovat, a že nám také  dodržováním nastavených protiepidemických pravidel při organizaci aktivit pomůžete. Za pochopení a vstřícnost Vám předem velmi děkujeme. Společnými silami toto komplikované období zvládneme.

Těšíme se na setkání s Vámi!

PRAVIDLA PRO ÚČAST NA VEŘEJNÝCH AKCÍCH ZUŠ UNIČOV

• Vstup na koncerty, výstavy a jiné veřejné akce školy je možný jen osobám bez klinických příznaků onemocnění covid–19.
  • U akcí s více než 20 přítomnými diváky (bude upřesněno u každé akce samostatně) diváci předloží pořadatelské službě u vstupu některý z dokladů dle opatření Ministerstva zdravotnictví, tzv. OTN (netýká se dětí do 12 let věku):
    • očkovací certifikát (s datem nejméně 14 dní od ukončeného očkování);
    • potvrzení o absolvování antigenního nebo PCR testu s negativním výsledkem (platnost dle aktuálních opatření);
    • doklad o prodělání nemoci covid-19 (nařízení izolace KHS) ne starší 180 dní od pozitivního výsledku.

Z provozních důvodů nebude na akcích školy možné podstoupit rychlý antigenní test na místě.

• Všichni účastníci akce dodržují aktuální pravidla zakrývání dýchacích cest ve společných prostorách:
    • roušky (děti od 6 do 15 let věku);
    • respirátory bez výdechového ventilu (děti nad 15 let a dospělí);
    • zakryté dýchací cesty nemusí mít účinkující po dobu svého vystoupení na pódiu.

• Pořadatelem bude zajištěna vzdálenost první řady diváků od pódia v šířce min. 2 metry.

Děkujeme Vám za spolupráci!